0282 673 4533

Müşteri Destek Hattı

  • Facebook formteks
  • Facebook formteks

YDS,MEKAP,HDS,DEMİR,COFRA ve WÜRTH marka ayakkabı modelleri Çorlu,Çerkezköy ve Marmaracık’ta ki mağazalarımızda bulunmaktadır.

Hakkımızda

Yakupoğlu, askeri alanda tekstil, deri, ayakkabı-bot, saraciye ve çadır gibi ürünleri NATO standartlarında üreten ve bunları Türk Silahlı Kuvvetleri’nin yanında Avrupa, Orta Doğu, Körfez ve Bağımsız Devletler Topluluğu ülkeleriyle birlikte UNICEF, Kızılhaç gibi uluslararası kuruluşlara satan ve kendi alanında en son teknoloji, malzeme ve laboratuvar imkanlarına sahip olan tek Türk firmasıdır.

Yakupoğlu “YDS” markası ile iş emniyet ayakkabıları ve malzemelerini, EN ISO 20345 ve EN ISO 20347 normlarında üretmektedir ve ISO 9001 belgesine sahiptir. Tüm YDS ürünleri, İngiltere’de bulunan SATRA Ayakkabı Teknolojisi Merkezi’nin laboratuvarlarında test  ettirilerek onaylatılmaktadır. YDS, kendi sektöründe CE standartlarına uygunluk etiketi ile ihracat yapan, uluslararası pazarda rekabet eden ve Türk Standartları Enstitüsü Kurumu’nda akredite bir laboratuvara sahip kendi sektöründeki tek Türk Markasıdır. Ürünlerini Türkiye’nin Dışında başta İngiltere olmak üzere Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Portekiz, Belçika Hollanda, Lüksemburg, Danimarka gibi ülkeler ile birlikte Bağımsız Devletlet Topluluğu, Orta Doğu ve Körfez ülkelerine ihraç etmektedir.

 

YDS İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKASI
Şirketimizin faaliyette bulunduğu işlerde yaşanabilecek iş sağlığı ve güvenliği risklerinin yapısına ve büyüklüğüne göre, olabilecek yaralanmaların ve sağlık problemlerin önlenmesi amacı ile bu konuda çıkarılmış yasal şartlara ve kurallara uygun hareket ederek, hedeflerin belirlenmesi, gözden geçirilmesi, dokümante edilmesi, doğru bir şekilde uygulanması sağlanır, eğitimler verilerek çalışanların farkındalığı artırılır, ihtiyaçlar doğrultusunda sistem gözden geçirilerek iş sağlığı ve güvenliği performansının sürekli iyileştirilmesi taahhüt edilir.

 

 

MEKAP : 1972 yılında, Türkiye’de, Poliüretan(PU) enjeksiyon sistemi ile üretim yapan ilk marka olan MEKAP, 1996 yılından beri iş güvenlik ayakkabısı üretmektedir.

MEKAP, ISO EN 20344/20345/20347, ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 gibi uluslararası standartlara sahip belgeli üretimi ile kullanıcıların isteklerini memnuniyet ve güven açısından hep ön planda tutmaktır.

İş emniyet ayakkabıları alanında sahip olduğu bilgi ve tecrübesi ile Türkiye’nin sayılı firmaları arasında yer alan ve 40 yılı aşkın süre aynı heyecan ve istek ile sizlere kaliteli hizmet veren MEKAP, bundan sonrada sizlerin desteği ile ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam edecektir.